Köpek eğitimi Fiyatları

Köpek Eğitim Fiyatları

Köpeğiniz eğitim için ideal yaşa ulaştığında, köpeğinizin ne tür eğilimler göstermek istediğine karar vererek buna yönelik bir eğitim talep etmeniz gerekir. Oyuncu ve sıcakkanlı bir köpek için farklı tür eğitim teknikleri uygulanırken, korumacı ve disiplinli bir köpek için daha farklı eğitim metotları uygulanacaktır. Söz konusu eğitim metotlarına göre köpek eğitim fiyatları da değişir.

Köpeklerin sahiplerine tam olarak bağlanması ve yüzde yüz itaat etmesi için temel ve ileri düzey itaat eğitimleri son derece önemlidir. Bu eğitimler için köpek eğitim merkezimiz tarafından uygulanan yöntemlere göre, köpek sahiplerinin beklentileri doğrultusunda fiyatlandırma yapılır. Köpek eğitim fiyatları istenilen eğitim seviyesine göre değişmektedir.

Temel ve İleri İtaat Eğitimi Fiyatları

Profesyonel bir eğitim alması istenen köpekler için ilk aşama eğitimi temel itaat eğitimi olacaktır. 6 – 9 ay arasındaki köpekler için uygulanan bu eğitim köpeğin neleri yapıp yapmaması gerektiğinin köpeğe kazandırıldığı eğitim dönemi olarak ifade edilebilir. Temel itaat eğitim fiyatları eğitim sırasında köpeğe kazandırılmak istenen davranışlara göre değişiklik gösterebilir. Benzer şekilde ileri itaat eğitimleri içinde de yer alan unsurlara göre farklı fiyatlar uygulanacaktır.

En Uygun Fiyatlı Köpek Eğitim Merkezi

Günümüzde hizmet veren birçok farklı köpek eğitim merkezi bulunmaktadır. Bu eğitim merkezleri arasında hem profesyonel hem de uygun fiyatlı köpek eğitim hizmeti sağlayan kurumları ve eğitmenleri bulmak son derece zordur. Profesyonel Köpek Eğitmeni Hanifi Yardımcıel, tarafından daima köpek sahipleri ve köpeklere yönelik eğitim verildiği için fiyat uygulamaları da bu kriterlere göre belirlenecektir.

Köpeklerin sizinle ve ev ortamıyla uyum içinde davranışlar sergilemesi ve komutlarınıza itaat etmesi için uzman yardımı almanız gerekir. Köpek eğitim merkezleri sayesinde istediğiniz tüm temel ve ileri düzey eğitimler köpeklere kazandırılmaktadır.

Yorum Yap