Profesyonel köpek eğitmeni Hanifi Yardımcıel, 20 yıllık tecrübesi ile en yakın dostlarınızın temel eğitimleri için size destek olmaktadır. Türkiye’de sayılı uzman köpek eğitmenleri arasında yer alan Hanifi Yardımcıel, k9 Dog Club ile sevimli dostlarınızın doğal ortamlarında etkili bir eğitim serüvenine dahil olması sağlanmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda köpeklerin kişiliklerinin geliştirilmesi ve özel tekniklerle eğitilmesi için profesyonel köpek eğitim merkezini ziyaret edebilirsiniz.

20 yıllık birikimlerini köpek ve insan iletişimini güçlendirmek, köpek sahiplerinin köpeklerinden dolayı yaşadıkları olumsuz tecrübeleri ortadan kaldırmak için kullanan Hanifi Yardımcıel, profesyonel eğitmenlik hizmeti ile destek sağlar.

Profesyonel Köpek Eğitim Merkezi

Yeni nesil köpek eğitim merkezi ile köpeklerin yüksek konforlu ve doğal ortamlarında profesyonel eğitim alması sağlanır. Köpek eğitimi hizmeti tercih etmeden önce eğitmen ve eğitim merkezi seçimlerinizi en iyi şekilde yapmanız, köpeğinizin iletişim becerileri ve yeteneklerinin geliştirilmesinde büyük rol oynar.

Sertifikalı eğitmen ve profesyonel köpek eğitim merkezi ile 20 yıllık tecrübesini köpekler üzerinden en iyi şekilde uygulayan Hanifi Yardımcıel, köpeklerinize karşı tüm beklentilerinizin gerçekleşmesi için uzman eğitim desteği sağlar.

Köpek ve insan arasındaki iletişim diğer hayvanlara oranla çok daha yüksektir. Ancak yine de köpek eğitimi tek başına kısa sürede yapılması mümkün olmayan ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Alanında uzmanlığını ispatlamış ve 20 yıldır sayısız köpeğin eğitimini başarılı bir şekilde üstelenmiş olan Hanifi Yardımcıel, köpeğinizle sizin iletişiminin güçlenmesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Teknik ve yapısal tüm donanımlara sahip eğitim merkezinde, uzmanlık ve tecrübeyi bir araya getiren Profesyonel Köpek Eğitmeni Hanifi Yardımcıel, köpeklerin temel itaat eğitimleri, davranış özellikleri vb. birçok önemli konuda özel metotlar kullanılarak hizmet alır. Eğitim sonrası köpeğinizde yaşanan muhteşem değişimi hemen fark edeceksiniz.

Yorum Yap